rebuilding
rebuilding
Location: شیراز, USA
Joined: 09/10/2022
My Styles
views: 1494
My Crew 0
No friends
Garage | Rides | Pictures | Blog | Crew | Favorite Rides

مزایای بازسازی Knockdown

September 10, 2022
مزایای بازسازی Knockdown

بازسازی ناک داون چیست؟

آن را خراب کنید و دوباره بسازید: این جوهر یک بازسازی خانه در شیراز  است.

 

بازسازی خانه در شیراز  سرسام آور به سرعت در حال تبدیل شدن به روشی مناسب برای زندگی دقیقاً در جایی که می خواهید، بدون صرف هزینه گزافی برای خرید یک خانه جدید با قیمت بالا - به ویژه در شهرهایی مانند سیدنی، که قیمت خانه در حال حاضر گزاف است. به جای بازسازی یا تمدید، یک بازسازی خراب شامل تخریب یک خانه از قبل موجود و جایگزینی آن با خانه ای است که برای زندگی خود برنامه ریزی کرده اید.

 

چندین مرحله در بازسازی knockdown وجود دارد، از جمله:

 

انتخاب سازنده خود

بازرسی سایت

طراحی خانه جدید شما

تصویب شورا

تخریب خانه قدیمی

ساخت خانه جدید شما

اگرچه ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد، اما یک متخصص بازسازی خانه در شیراز  درست می تواند به شما کمک کند تا به رویاهای خود برای بازسازی ناک داون برسید.

 

 

 

چرا خراب کردن و بازسازی؟

دلایل متعددی وجود دارد که چرا خراب کردن و بازسازی خانه در شیراز جدید از ابتدا برای صاحبان خانه فریبنده است، اما یکی از مهمترین آنها قیمت زمین است. با وجود بلوک‌های زمین یا کمیاب یا کاملاً غیرقابل‌وجود در کلان‌شهرهای مستقر، خرید بدترین خانه در خیابان و خراب کردن آن یک راه بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری در زمین شما و به دست آوردن خانه‌ای است که می‌خواهید دقیقاً در محله‌ای که می‌خواهید. .

 

یکی دیگر از دلایل محبوب برای بازسازی خانه در شیراز  خراب این است که به شما امکان می دهد در مکانی بمانید که قبلاً با آن آشنا هستید، که به ویژه برای خانواده هایی که کودکان هنوز در مدرسه هستند قابل توجه است. با انتخاب تخریب و بازسازی، می‌توانید همچنان از چیزهایی که محلی و دوست‌داشتنی هستند لذت ببرید، در حالی که خانه جدیدی بسازید که با سبک زندگی شما ترکیب شود.

 

 

 

مزیت Knock Down Rebuild

در کنار راحت ماندن در یک محله آشنا، مزیت های بیشتری برای بازسازی خانه در شیراز  خرابی وجود دارد.

 

 

 

توان مالی

ممکن است از شنیدن آن متعجب شوید، اما یک بازسازی خانه در شیراز  خراب می‌تواند ارزان‌تر از بازسازی یا گسترش یک خانه موجود باشد. این به این دلیل است که بیشتر بازسازی ها به ساختار خانه فعلی شما متکی هستند و همه برنامه ها باید با دقت طراحی شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی مطابقت دارند.

 

علاوه بر این، بازسازی خانه در شیراز  می تواند منجر به هزینه های غیرمنتظره به ده ها هزار دلار شود.

 

به علاوه، با بازسازی خانه در شیراز در مکانی که قبلاً مالک آن هستید، از حق تمبر و هزینه کمیسیون املاک و مستغلات جلوگیری می کنید.

 

متخصصان بازسازی خانه در شیراز Knock down موافق هستند که نوسازی گسترده خطری بزرگتر از تخریب و بازسازی است، که بدون هیچ هزینه پنهانی همراه است و تضمین می کند که مجبور نخواهید بود پولی را که به سختی به دست آورده اید برای بازسازی و نوسازی ملک قدیمی خود خرج کنید.

 

به خانه ای که می خواهید برسید

در نهایت می‌توانید با کمبود فضای ذخیره‌سازی، اتاق‌های خواب و کمبود فضای سرگرم‌کننده خداحافظی کنید – خراب کردن و بازسازی خانه در شیراز به شما امکان می‌دهد خانه‌ای را که همیشه تصور می‌کردید طراحی کنید. این به معنای همه چیز است، از وسایل و لوازم جدید گرفته تا استخر برای خانواده، تا نمای جدید و تازه ای که می توانید از خیابان آن را تحسین کنید.

 

شما همچنین می توانید خانه را دقیقاً همانطور که می خواهید بچینید، با پیکربندی بهبود یافته حمام و آشپزخانه و اندازه اتاق های بزرگتر. ممکن است مدت ها پیش خانه خود را خریده باشید و سبک زندگی شما تغییر کرده باشد. یک بازسازی خانه در شیراز خراب با تغییرات زندگی شما سازگار است.

 

از عصر مدرن استفاده کنید

یکی از جالب‌ترین جنبه‌های بازسازی خانه در شیراز  خراب، فرصت استفاده از فناوری‌های مدرن است. به عنوان مثال، پیکربندی سقف جدید به این معنی است که اکنون می توانید از برق خورشیدی استفاده کنید و هزینه قبض برق خود را کاهش دهید.

 

همچنین می‌توانید خانه جدید خود را طوری تنظیم کنید که از مزایای قرار دادن پنجره‌ها استفاده کنید و حداکثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید را در زمستان و تهویه متقابل برای تابستان به شما می‌دهد. روش‌های عایق‌کاری مدرن همچنین می‌توانند خانه جدید شما را در تمام طول سال راحت‌تر کنند، در حالی که وسایل سازگار با محیط زیست به شما امکان می‌دهند زندگی سبزتری داشته باشید.

 

 

 

در کلارندون هومز، متخصصان ما آماده هستند تا به هر سوالی که ممکن است در رابطه با روند بازسازی خانه در شیراز خرابکاری داشته باشید پاسخ دهند. امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در زندگی کمک کنیم آینده خود را در خانه ای زندگی کنید که فقط برای شما در نظر گرفته شده است.

 

شاید شما صاحب یک خانه هستید و به فکر خراب کردن و بازسازی خانه در شیراز آن هستید یا در حال بررسی گزینه یک بسته خانه و زمین هستید. خراب کردن و بازسازی یا خرید یک بسته خانه و زمین می تواند یک تصمیم دشوار باشد. هر دو گزینه مزایا و معایب خود را دارند و در این مقاله به بررسی مزایا و معایب هر دو گزینه می پردازیم. برای یادگیری بیشتر خواندن را ادامه دهید...

 

برای اطلاعات بیشتر یا کمک در مورد پروژه ساخت جدید خود، با سازندگان Symcorp با شماره 07 5558 3812 تماس بگیرید.

 

نابودی و بازسازی

همانطور که از نام آن پیداست، این فرآیند شامل تخریب یک خانه موجود و بازسازی خانه در شیراز  جدید در محل آن از ابتدا است.

 

طرفداران

اگر در یک حومه بزرگ زندگی می کنید یا فقط موقعیت مکانی یک ملک را دوست دارید اما خانه نیازهای شما را برآورده نمی کند، بازسازی خانه در شیراز یک گزینه عالی است. خرابی و بازسازی در یک منطقه خوب می تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد و آن را برای خریداران احتمالی جذاب تر کند. به علاوه، می توانید از به روز رسانی برنامه زندگی بهره مند شوید و خانه ای را که همیشه می خواستید به دست آورید. مزایای یک پروژه بازسازی تخریبی می تواند بیش از صرف مالی باشد.

 

شما می توانید در حالی که نزدیک به دوستان خود هستید به روز رسانی کنید و ارتباطات جامعه محلی را حفظ کنید

شما قبلاً محله را می شناسید، بنابراین می توانید مطمئن باشید که منطقه امن است

فرزندان شما می توانند در مدرسه فعلی خود بمانند

زمان رفت و آمد شما ثابت خواهد ماند

عضویت در باشگاه یا باشگاه محلی شما تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت

بازسازی خانه شما را متحول می کند و به شما اجازه می دهد تا خانه رویاهای خود را بدون ایجاد اختلال در سبک زندگی خود داشته باشید

خراب کردن و بازسازی خانه در شیراز می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه و زمان کمک کند:

 

شکار برای یک مکان خوب برای یک ملک جدید

هزینه های خرید و فروش

تمبر مالیاتی

شاید دوست داشته باشید بخوانید: Knockdown & Rebuild چیست؟

 

به دنبال کمک متخصص هستید؟ امروز با سازندگان باتجربه گلد کوست ما تماس بگیرید

 

منفی

زمان ساخت و ساز می تواند به دلیل چالش های غیرمنتظره مانند مسائل مربوط به سایت، تایید شورا یا ارزیابی سایت تحت تاثیر قرار گیرد.

اگر تصمیم بگیرید که در محل زندگی کنید (اگر این یک گزینه است، اغلب اینطور نیست) در حالی که ساخت و ساز در حال انجام است، می تواند آشفته باشد و روال شما را مختل کند.

مانند هر پروژه ساختمانی باید برای هزینه های پیش بینی نشده و تأخیرهای ساخت و ساز یک صندوق اضطراری کنار بگذارید.

پکیج خانه و زمین

پکیج خانه و زمین معمولا در حومه شهر یا مناطق جدید ارائه می شود. آنها اغلب جایگزین های مقرون به صرفه ای در مقایسه با خرید در مناطق مستقرتر یا بازسازی خانه در شیراز  موجود هستند.

 

طرفداران

هزینه تمبر کاهش یافته - می توانید هزاران دلار در هزینه تمبر پس انداز کنید زیرا خانه هنوز ساخته نشده است.

 

قیمت اولیه - بسته‌های خانه و زمین اغلب شامل همه چیز می‌شوند، بنابراین احتمال کمتری برای هزینه‌های غیرمنتظره وجود دارد،بازسازی خانه در شیراز با این حال، همیشه توصیه می‌شود که در بودجه شما یک کمک هزینه وجود داشته باشد.

 

چارچوب زمانی - اغلب چارچوب زمانی مورد انتظار برای ساخت به شما داده می شود که به شما امکان می دهد پس از آماده شدن خانه برای نقل مکان برنامه ریزی کنید.بازسازی خانه در شیراز قابلیت جابجایی سریع آن را به گزینه ای جذاب برای بسیاری از خریداران تبدیل می کند.

 

انعطاف پذیری - با توجه به تعداد زیاد شرکت هایی که بسته های خانه و زمین را ارائه می دهند،بازسازی خانه در شیراز اغلب گزینه ها و حومه های مختلف برای مشتریان در دسترس خواهد بود. این به شما امکان می دهد در اطراف خرید کنید و بسته های ارائه شده توسط سازندگان مختلف را بررسی کنید.

 

تعمیر و نگهداری کم - اتصالات و لوازم جدید به این معنی است که خانه شما در آینده نزدیک به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد.بازسازی خانه در شیراز وسایل برقی اغلب از نظر انرژی کارآمد هستند و برخی از خانه‌ها نیز با پنل‌های خورشیدی عرضه می‌شوند، بنابراین مجبور خواهید بود هزینه کمتری برای قبوض آب و برق بپردازید.

 

 

محوطه سازی، راهروها، صندوق های پستی و حصار کشی می تواند هزینه های اضافی را به همراه داشته باشد،بازسازی خانه در شیراز بنابراین مطمئن شوید که قرارداد را مطالعه کرده و قبل از خرید بسته بررسی کنید که شامل چه مواردی است.

 

امکانات اولیه - امکانات پزشکی، فروشگاه های مواد غذایی،بازسازی خانه در شیراز حمل و نقل و غیره ممکن است در مناطق جدیدتر در مراحل توسعه باشند که ممکن است بر زمان رفت و آمد و سبک زندگی شما تأثیر بگذارد.

 

خانه شما ممکن است کاملاً متفاوت از خانه نمایشگر به نظر برسد.بازسازی خانه در شیراز به یاد داشته باشید که ویترین خانه ها قطعات نمایشگاهی هستند و معمولاً همه موارد اضافی را شامل می شوند، نتیجه نهایی شما ممکن است متفاوت باشد. علاوه بر این، انتخاب پیشنهادات قرارداد خانه بسته بندی شده با اتصالات سطح بالا می تواند هزینه نهایی شما را افزایش دهد.

 

زمین خالی کنار ملک شما برای همیشه خالی نمی ماند. قبل از نهایی کردن لات،بازسازی خانه در شیراز مکان بلوک و حریم خصوصی خود را در نظر بگیرید.

 

اغلب ارزش مناطق بیرونی حومه شهر (جایی که بسیاری از پروژه‌های ساخت خانه و زمین جدید واقع شده‌اند) با سرعت کمتری نسبت به حومه‌های تثبیت‌شده افزایش می‌یابد،بازسازی خانه در شیراز بنابراین اگر به دنبال فروش مجدد هستید، ممکن است ارزش سرمایه‌گذاری شما افزایش یابد.

 

چه چیزی را در نظر بگیریم؟

 

بودجه: قبل از نهایی کردن هر یک از گزینه های بالا، وضعیت مالی خود را بررسی کنید -بازسازی خانه در شیراز چقدر می توانید از بانک وام بگیرید، بازپرداخت وام مسکن و غیره.

 

بازه های زمانی: آیا در صورت امکان، بازه های زمانی دارید که بخواهید در آن باقی بمانید؟

 

مقررات دولتی: این شامل طیف وسیعی از موارد، از جمله لوله کشی، مقررات ارتفاع،بازسازی خانه در شیراز منطقه میراث و پایداری زیست محیطی است.

 

سن: آیا سن خانه شما در آینده ای نه چندان دور آن را در معرض خطر طیفی از مسائل قرار می دهد؟

 

اندازه: آیا می خواهید خانه ای بزرگتر از خانه ای بسازید که در حال حاضر دارید؟


Comments:

Only registered members can leave comments